
10 платежей Робот-пылесос с влажной уборкой MOVA V50 Ultra Complete (RLV72LE-1) от OP Tuning
43 498,50 ₴
37 408,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: RLV72LE-1
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Вид запчасти | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.26 кг |
| Время заряда аккумулятора | 270 |
| Время работы от аккумулятора | 220 |
| Высота | 89 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 350 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Нове |
| Тип уборки | Влажная |
| Управление с моб. устройств | Да |
| Уровень шума | 69 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 350 см |
- Цена: 37 408,71 ₴

















