
Протитуманна фара VW TIGUAN 2017 5NA941700A права от OP Tuning
1 697,71 ₴
1 527,94 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-TI-VW-805-1
Протитумана фара VW TIGUAN 2017 права
Код запчастини: 5NA941700A
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска автомобиля | 2017 |
| Код запчасти | 5NA941700A |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Tiguan |
| Состояние | Новое |
| Сторона установки | Правый |
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Высота | 140 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Tiguan |
| Ширина | 370 см |
- Цена: 1 527,94 ₴







