
10 платежей Телевизор Philips 43PUS9010/12 от OP Tuning
36 298,50 ₴
31 216,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: 43PUS9010/12
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Dolby Digital | Да |
| Smart TV | Да |
| VESA | 100 x 200 мм |
| Беспроводные возможности | Bluetooth|Wi-Fi |
| Вес | 8.82 кг |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Вход/Выход | Ethernet (LAN), HDMI, USB, eARC, Выход на наушники, Цифровой оптический выход |
| Высота | 567 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 77 мм |
| Диагональ экрана | 43 |
| Изогнутый экран | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Крепление на стену | Да |
| Операционная система | Titan OS |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Поддержка стандартов | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Пульт | + |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Суммарная мощность звука | 20 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип телевизора | Qled |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 962 см |
| Язык меню | Английский|Испанский|Немецкий|Украинский |
- Цена: 31 216,71 ₴













