
Портативная колонка JBL Charge 6 Purple (JBLCHARGE6PUR) от OP
10 348,50 ₴
7 761,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: JBLCHARGE6PUR
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Производитель | JBL |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 98 мм |
| Вес | 0.99 кг |
| Глубина | 94 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 3 |
| Время работы от аккумулятора | 24 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальная частота | 20000 |
| Минимальная частота | 56 |
| Особенности | Водонепроницаемый |
| Уровень шума | 80 |
| Ширина | 229 см |
- Цена: 7 761,38 ₴



















