
10 платежей Телевизор Sony K-55S3 от OP Tuning
44 998,50 ₴
38 698,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: K55S35B
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Выход на наушники | Нет |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Звук | |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Основные атрибуты | |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Операционная система | Google TV |
| Поддержка HDTV | Да |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Sony |
| Изображение | |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Функции | |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Язык меню | Немецкий, Испанский, Английский, Украинский |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Размеры | |
| Высота | 713 мм |
| Вес | 16 кг |
| Глубина | 72 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Dolby Atmos | Да |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300 × 300 |
| Вход/Выход | Ethernet (LAN), HDMI, Satellite In, USB, eARC, Цифровой оптический выход |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диагональ экрана | 55 |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Состояние | Нове |
| Суммарная мощность звука | 40 |
| Частота обновления | 50 |
| Частота розгортки | 50 |
| Ширина | 1233 см |
- Цена: 38 698,71 ₴








