
10 платежей Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Saros 10R от OP Tuning
63 448,50 ₴
54 565,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: S91COP+EWFD28HRR
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип уборки | Влажная, Сухая |
| Цвет | Черный |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 180 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 353 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем контейнера для мусора | 180 |
| Состояние | Нове |
| Управление с моб. устройств | Да |
| Уровень шума | 65 |
| Ширина | 353 см |
- Цена: 54 565,71 ₴















