
10 платежей Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Q8 Max Black (Q8M52-00) от OP Tuning
15 898,50 ₴
13 672,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: Q8M52-00

Помощь, которая вам нужна
ROBOROCK Q8 Max &mda
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип уборки | Влажная |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Боковая щетка | Да |
| Время заряда аккумулятора | 6 |
| Время работы от аккумулятора | 240 |
| Высота | 96 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 353 мм |
| Защита от падения со ступеней | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 59 |
| Объем аквафильтра | 0.35 |
| Объем пылесборника | 0.47 |
| Питание | Аккумулятор |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Режимы движения | автоматически |
| Система обнаружения препятствий | Да |
| Состояние | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 350 см |
- Цена: 13 672,71 ₴










