
Электрочайник Delonghi KBOV 2001.BG от OP
4 798,50 ₴
3 598,88 ₴
- Готово к отправке
- Код: KBOV2001.BG
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | Delonghi |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 1.3 кг |
| Глубина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Объем | 1.7 мл |
| Потребляемая мощность | 2000 |
| Ширина | 180 см |
- Цена: 3 598,88 ₴










