
Фара ПТФ левая VW Passat B8 16-19 561-941-699-C от OP Tuning
1 695,03 ₴
1 525,53 ₴
- Готово к отправке
- Код: VWPas17-48
Противотуманная фара левая VW Passat 2016- 2019
Код запчастини - 561-941-699-C
Так же можете приобрести другие детали на VW Passat
Профессиональные консультации. Если у вас возникли некоторые сложности, и вы не знаете, какая автозапчасть вам нужна, то опытные менеджеры предоставят вам профессиональную консультацию с ответами на все интересующие вас вопросы.
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска автомобиля | 2017, 2019, 2016, 2018 |
| Код запчасти | 561-941-699-C |
| Состояние | Новое |
| Сторона установки | Левый |
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Совместимость с моделью | Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 300 см |
- Цена: 1 525,53 ₴




