
Фитнес-блендер SMEG PBF01CREU от OP
8 025 ₴
6 018,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: PBF01CREU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smeg |
| Количество скоростей | 2 |
| Характеристики погружного блендера | |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Насадка для замеса теста | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 335 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Глубина | 136 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина сетевого шнура | 1 |
| Емкость измельчителя | 0.6 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Потребляемая мощность | 300 |
| Состояние | Нове |
| Тип управления | Механический |
| Ширина | 142 см |
- Цена: 6 018,75 ₴














