
Робот для мытья окон ECOVACS Winbot Mini (WG841-01) от OP
19 048,50 ₴
14 286,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: WG841-01
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecovacs |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Время заряда аккумулятора | 180 |
| Время работы от аккумулятора | 30 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 215 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Аккумулятор |
| Режимы движения | автоматически |
| Состояние | Нове |
| Тип уборки | Влажная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 215 см |
- Цена: 14 286,38 ₴
















