
Обрамление ПТФ VW TIGUAN 2017- R-LINE 5NA853665E левое от OP Tuning
1 695,03 ₴
1 525,53 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-TI-VW-919-2
Обрамление ПТФ VW TIGUAN 2017- R-LINE левое 2018 2019 2020 2021 2022
Код запчасти: 5NA853665E
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска автомобиля | 2020, 2021, 2017, 2018, 2022, 2019 |
| Код запчасти | 5NA853665E |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Tiguan |
| Состояние | Новое |
| Сторона установки | Левый |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | Tiguan |
| Тип решетки | Решетка бампера |
| Ширина | 420 см |
- Цена: 1 525,53 ₴



