
Фара птф Jeep Compass 2011-2016 68140324AA, 5182021AA протитуманна от OP Tuning
1 698,32 ₴
1 528,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-CP-JP-175
Фара птф Jeep Compass 2011 2012 2013 2014 2015 2016 68140324AA, 5182021AA протитуманна
Код запчастини 68140324AA, 5182021AA
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Кросс-номери | Jeep 5182021AA |
| Год выпуска автомобиля | 2016, 2011, 2013, 2015, 2014, 2012 |
| Код запчасти | 68140324AA, 5182021A |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Состояние | Новое |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Compass |
| Марка | Jeep |
| Ширина | 130 см |
- Цена: 1 528,49 ₴






