
Нижний молдинг переднего бампера Jeep Compass 2021-2023 6VH27XS9AA от OP Tuning
1 698,32 ₴
1 528,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-CP-JP-414
Нижний молдинг переднего бампера Jeep Compass (Джип Компас) 2021-2023 2022
Код запчасти 6VH27XS9AA
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 561-614-106-D |
| Производитель | Без бренда |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 50 мм |
| Длина | 1220 см |
| Мoдель | Compass |
| Марка | Jeep |
| Материал молдинга | Полиуретан |
| Тип молдинга | На бампер |
| Ширина | 100 см |
- Цена: 1 528,49 ₴






